Seznamovací kurz pro první ročník NF VŠE

Vážení a milí studenti prvního ročníku Národohospodářské fakulty VŠE,

věřím, že si naplno užíváte zaslouženého volna. Do ostrého startu Vašeho nového studentského života zbývá sice času dost, ale s nabídkou jako je tato, není na co čekat. Pro ty z Vás, kteří by chtěli před začátkem prvního semestru poznat své spolužáky a načerpat znalosti ohledně studijního programu, fungování kreditového systému a života na Národohospodářské fakultě VŠE v kombinaci s možnostmi pestrých volnočasových aktivit, studenti vyšších ročníků bakalářského, magisterského i doktorského studia fakulty zorganizovali seznamovací kurz v krásném a klidném prostředí Orlické přehrady.

Informace o jediném oficiálním kurzu a přihlášku najdete zde

Seznamovací kurz je ideálním způsobem, jak si začátek studia nejen zpříjemnit, ale i usnadnit. Z důvodu velkého zájmu je letos kurz rozdělen do tří rovnocenných turnusů, a tak neváhejte a svou přihlášku vyplňte co nejdříve. Absolvování seznamovacího kurzu Vám navíc zaručí dvě kreditové poukázky, které se Vám mohou někdy v budoucnosti hodit.

Naši studenti si pro Vás připravili také skupinu na Facebooku, kde Vám ochotně pomohou s otázkami ohledně studia i samotného seznamovacího kurzu. Odkaz na skupinu naleznete zde: https://www.facebook.com/groups/SeznamovakNFVSE2019/

S přáním hezkého dne,

doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.

proděkan pro studium

Seznamovací kurz pro první ročník NF VŠE