Seznamovací kurz NF VŠE 2022 – bakaláři

Ahoj budoucí spolustudenti 😉  Znáte záludnosti kreditního systému na VŠE? Je to opravdu tak, že na zkoušku je jen jeden pokus? Slyšeli jste, které slavné osobnosti ekonomie a politiky u nás přednáší? A co třeba skvělé fakultní akce a projekty? Nebo třeba super možnosti studia v cizině? To všechno se dozvíte ještě před začátkem studia na super Seznamováku Národohospodářské fakulty. Naše fakulta si pro vás připravila legendární program. Budete se moci dokonale seznámit se svými spolužáky, zažijete skvělé aktivity ve dne i v noci. Přes den budete moci soutěžit nebo i relaxovat a opalovat se. Orlík je super místo 🙂 Poznáte starší studenty i naše doktorandy a dozvíte se podrobněji o oboru, na který se hlásíte. Od starších spolužáků můžete získat důležité informace o radostech, ale i nástrahách studia a rady jak se jim vyhnout.

Chcete být informováni o novinkách? Nebo máte jakoukoliv otázku ke kurzu?
Budoucím studentům bakalářského studia rádi odpovíme na Facebooku

Na výběr je ze tří termínů, přičemž každý z nich je rovnocenný.

Termín: 6.9.-9.9.2022 -(pro studenty prvního ročníku bakalářského studia)
9.9.-12.9.2022 -(pro studenty prvního ročníku bakalářského studia)
12.9.-15.9.2022 -(pro studenty prvního ročníku bakalářského studia)
Místo: Marina Orlík

Jak se přihlásit?
Přihlášku na seznamovací kurz naší fakulty můžete zadat už po úspěšném složení přijímaček. Nemusíte čekat na zápis. Stačí, že plánujete na fakultu nastoupit.