Studenti NF VŠE chtějí pomáhat potřebným

Vážení a milí studenti,

obracíme se na Vás s výzvou. Tato nelehká doba si zcela jistě žádá mnohá mimořádná operativní opatření. Realizační tým NF VŠE se rozhodl nabídnout pomocnou ruku tam, kde ji může být potřeba. Úlohou Národohospodářské fakulty VŠE je nejen Vám zprostředkovat sumu vybraných speciálních znalostí vhodných pro výkon Vašeho budoucího povolání. Samozřejmým úkolem studentů a akademických pracovníků vysokých škol ve vyspělých společnostech je podpora a rozvoj ideálů lidství. Mezi ně patří svoboda, ale také i individuální zodpovědnost každého z nás tak, aby i v budoucnosti spontánní řád po stávající nezbytné centrální regulaci mohl i nadále co nejlépe fungovat.

Proto Vás prosíme, pomáhejte ve svém okolí tam, kde je to vhodné. Dodržujte při tom a respektujte doporučení lékařů a nařízení státních institucí.

Těm z Vás, kteří by rádi pomáhali nad rámec Vašeho nejbližšího okolí nabízíme možnost přihlášení prostřednictvím dotazníku do databáze dobrovolníků Národohospodářské fakulty VŠE. Tato databáze s kontakty na Vás bude nabídnuta příslušným státním a charitativním institucím, pečovatelským službám či jiným obdobným dobrovolnickým organizacím. Tyto Vás pak mohou oslovit s konkrétním požadavkem na pomoc na základě Vámi vyplněných údajů.

V případě Vašeho zájmu, prosíme, vyplňte dotazník na níže uvedeném odkazu, který si zkopírujte do svého prohlížeče:

Mnohokrát děkujeme za Vaši případnou spolupráci a přejeme Vám, pokud možno samé fajnové dny bez koronaviru.

Miroslav Ševčík, Adéla Zubíková, Martin Zeman, Jan Kozák, Josef Klement, Štěpán Pekárek

Realizační tým NF VŠE v Praze

17. 3. 2020