Výjimečný úspěch futsalového týmu VŠE

Futsalisté Vysoké školy ekonomické dosáhli výjimečného úspěchu, když se jim podařilo zvítězit v Univerzitní futsalové lize. Po probojování se základní částí soutěže zvládli úspěšně play-off a zajistili si tak své místo na závěrečném dvoudenním turnaji Final Four 2023 v Ostravě.
Na finálovém turnaji čtyř nejúspěšnějších týmů naši futsalisté předčili nejprve domácí Ostravskou univerzitu a následně v televizním finále otočili nepříznivý vývoj utkání proti soupeři z ČVUT.
Na historickém úspěchu Vysoké školy ekonomické se významnou mírou podíleli i studenti Národohospodářské fakulty Ismar Begič, Ondřej Žežulka, Adam Šenkýř a Petr Vymetal.
Ze sportovního nasazení našich studentů máme radost a upřímně jim gratulujeme. Zároveň přejeme úspěchy v dalších utkáních nadcházející sezóny!