Úspěch našich plavců

Plavci z Vysoké školy ekonomické byli i v tomto roce úspěšní, podařilo se jim totiž zvítězit v soutěži družstev v rámci nejvyšší pražské vysokoškolské plavecké ligy.

Soutěž družstev je složena z individuálních disciplín a tří štafet. Za jednotlivá umístění se týmu udělují body a po jejich sečtení získali plavci z Vysoké školy ekonomické první místo v podzimní části ligy. Porazili tak i tým z ČVUT, který se v minulých letech umístil i na světových soutěžích.

Vítězný tým z VŠE se nyní pilně připravuje, aby dokázal zopakovat triumf i v druhém kole, které se koná na jaře, a mohl tak ovládnout celý ročník.

Na tomto úspěchu Vysoké školy ekonomické se významnou měrou podíleli i studenti Národohospodářské fakulty Michal Podešť, Ondřej Javorský a Vít Němeček, kteří zazářili především v polohovém závodě a ve volném způsobu.

Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v nadcházející jarní části ligy.

Úspěch našich plavců