Přihlašování do programu NF Alumni Mentoring 2023/2024 spuštěno!

Po úspěšném prvním ročníku mají absolventi a studenti NF VŠE možnost znovu propojit síly v rámci programu NF Alumni Mentoring. Tento program má za cíl podporovat vzájemnou výměnu zkušeností mezi absolventy fakulty a současnými studenty, čímž přispívá k jejich profesnímu růstu a rozvoji.

Studenti, kteří se zapojí do programu, mají možnost získat cenné rady od zkušených profesionálů, lépe porozumět tomu, co je čeká po absolvování studia a získat praktické rady pro své další směřování. Menteem se může stát student 3. ročníku bakalářského studia či magisterského studia NF VŠE.

Absolventi, kteří se stanou mentory, mají příležitost podělit se o své znalosti a zkušenosti a pomoci současným studentům připravit se na jejich profesní kariéru. Mentorem se může stát absolvent NF VŠE minimálně 3 roky od absolvování studia.

Loňský ročník se podařilo v rámci programu propojit 28 dvojic mentor – mentee, přičemž dle hodnocení zúčastněných se jednalo o ročník zdařilý.

Přihlášky do programu lze podávat do 16. října 2023 vyplněním online dotazníku pro mentory zde, pro mentees zde.

Více informací o programu naleznete na stránce programu NF Alumni Mentoring.